Barfmenu Groentenmix 10x 1kg
Let op! Diepvriesproducten worden niet verzonden met PostNL
Barfmenu Groentenmix
Omdoos van 10 x 1kg
Bevat:
Gepureerde groenten, kippenvlees, makreel, kippenbotten, runderpens en boekmaag. Verrijkt met dierlijke vezels, vitaminen en mineralen.
BARFmenu – GROENTEMIX kan afzonderlijk of als aanvulling op de andere BARFmenu® smaken worden gegeven.
Ook zijn vanaf nu alle BARFmenu® varianten, met uitzondering van de BARFmenu – GROENTEMIX, te gebruiken voor honden die diabetes hebben!
Belangrijk:
Géén chemische toevoegingen!
Géén rijst of granen – dus glutenvrij!
Wissel regelmatig van smaak voor een gebalanceerd dieet!
Gewicht: 1 kg
Geschikt voor honden
Analyse:
| Vocht | 70,08% |
| As | 2,32% |
| Eiwit | 13,50% |
| Vet | 12,62% |
| Celstof | 0,44% |
| Calcium | 0,55% |
| Fosfor | 0,35% |
| Ca:P | 1,55 |
| kcal/100g | 167,58 |
Nutritionele toevoegingsmiddelen:
| Calcium | H0,03 g/kg |
| Fosfor | 0,18 g/kg |
| Ijzer – Sulfate, monohydrate | 8,0 mg/kg |
| Zink – Sulfate, monohydrate | 20 mg/kg |
| Mangaan – Oxide | 5,0 mg/kg |
| Koper – Sulfate, pentahydrate | 3,0 g/kg |
| Jodium – Calcium iodate anhydrate | 0,7 mg/kg |
| Selenium – Sodium selenite | 0,1 mg/kg |
| Lysine | 0,22 g/kg |
| Vitamine A – Retinylacetate | 3000 IU/kg |
| Vitamine D3 | 700 IU/kg |
| Vitamine E – a-tocopheryl-acetate | 100 IU/kg |
Voedingsadvies:
Volwassen hond: 25 gram per kg gewicht per dag
Puppy tot 8 maanden: 50 gram per kg gewicht
€ 65,00
