Barfmenu Kip 10×500 gram
Let op! Diepvriesproducten worden niet verzonden met PostNL
Barfmenu Kip
Omdoos van 10 x 500 gram
Bevat:
Kippenvlees, kippenbotten en kippenorganen. Verrijkt met dierlijke vezels, vitaminen en mineralen.
Belangrijk:
Géén chemische toevoegingen!
Géén rijst of granen – dus glutenvrij!
Wissel regelmatig van smaak voor een gebalanceerd dieet!
Gewicht: 500 gram
Geschikt voor honden, katten en fretten.
Analyse:
| Vocht | 66,96% |
| As | 2,97% |
| Eiwit | 16,12% |
| Vet | 14,23% |
| Celstof | 0,23% |
| Calcium | 0,77% |
| Fosfor | 0,50% |
| Ca:P | 1,54 |
| kcal/100g | 192,57 |
Nutritionele toevoegingsmiddelen:
| Calcium | H0,03 g/kg |
| Fosfor | 0,18 g/kg |
| Ijzer – Sulfate, monohydrate | 8,0 mg/kg |
| Zink – Sulfate, monohydrate | 20 mg/kg |
| Mangaan – Oxide | 5,0 mg/kg |
| Koper – Sulfate, pentahydrate | 3,0 g/kg |
| Jodium – Calcium iodate anhydrate | 0,7 mg/kg |
| Selenium – Sodium selenite | 0,1 mg/kg |
| Lysine | 0,22 g/kg |
| Vitamine A – Retinylacetate | 3000 IU/kg |
| Vitamine D3 | 700 IU/kg |
| Vitamine E – a-tocopheryl-acetate | 100 IU/kg |
Voedingsadvies:
Volwassen hond: 25 gram per kg gewicht per dag
Puppy tot 8 maanden: 50 gram per kg gewicht
Volwassen kat: 35 gram per kg gewicht per dag
Kitten: 70 gram per kg gewicht per dag
€ 37,00
Purchase & earn 37 points!
